Najnowsze komentarze
A jaką bramkę sms za granicę polec...
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>

19.05.2015 16:44

Jakie bramki sms Play są godne polecenia?

W internecie dużo just stron, dzięki którym możemy wysłać smsy. Niestety nie wszystkie z nich działają. W tym artykule napiszę, z których warto skorzystać by wysłać darmowe sms z Internetu do Play i innych.

Codziennie zdarza się, że komuś brakuje pieniędzy na koncie telefonicznym i musi szukac pomocy wśród internetowych bramek SMS. Też miałam z tym problem... 

Przeszukując internet znalazłam kilka godnych polecenia bramek SMS. Zanim napiszę o jakie strony mi chodzi warto zapoznać się z krótką historią SMS. Jeżei chcesz wysyłąć sms to najpierw wypadałoby wiedzieć skąd się wzięły :)

Jakie bezpłatne bramki polecam??? 

Niezawodna bramka SMS Play - nieoficjalna, ale aktualnie chyba najlepsza bramka sms w sieci. Działa bez logowania, rejestracji i bez limitów, które bardzo często nakładane są na te oficjalne bramki.

Oficjalna bramka Play - bramka również bardzo fajna, ale posiada jedną bardzo dużą wadę. Mianowicie trzeba się zalogować przy pomocy loginu i hasła. Bez tego ani rusz. 

sms.orange.pl to strona, z której za dobrych czasów udawało się wysyłać sms do Play. Warto popdkreślić, że aktualnie działa bez logowania.

Czy wszystkie są internetowe?? 

Często zdarza się gdy jadę motocyklem, że nie posiadam przy sobie laptopa tylko telefon. Otóż wystarczy dostęp do Internetu by wysłać z telefonu wiadomość SMS za darmo. 

Jak obsłużyć taką bramkę sms?

To jest bardzo proste. Wystarczy obejrzeć poniższy filmik na YouTube


Komentarze : 1
2015-05-19 16:52:48 smsetka

A jaką bramkę sms za granicę polecacie?

  • Dodaj komentarz

Tagi

bramka sms (1), play (1), sms (1)

Archiwum

Kategorie